Keller Williams Realty Group - Bruce Marziani
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 409 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  9 Durham Road, Greenburgh, NY 10607

  Listing Courtesy Of: Soler Realty, (917) 710-3528, Emanuel Ochoa
  I ri - 105 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  1 ba
  ac
  43 Jannarone St, Belleville Twp., NJ 07109

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS - NJ METRO GROUP, 973-851-9263
  I ri - 82 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  ac
  11 Lee Ave, Hawthorne Boro, NJ 07506

  Listing Courtesy Of: COMPASS NEW JERSEY LLC, 201-913-6678
  I ri - 4 582 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  172 Madison Avenue #11B, New York, NY 10016

  Listing Courtesy Of: Serhant LLC, (646) 480-7665, Jordan Hurt
  I ri - 409 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1 ba
  metra katrorë
  1171 Ocean Parkway #2B, Brooklyn, NY 11230

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Edge, Daniel Benzaken
  I ri - 2 161 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (24d)
  3 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  6 Grandview Trail, Blooming Grove, NY 10950

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, (845) 634-0400, Tristen Sierra
  I ri - 655 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (10d)
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  272 Atlantic Avenue, Massapequa Park, NY 11762

  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage LLC, (480) 462-5392, William M. Keys
  I ri - 147 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  34 Pebblebrook Way, Mount Pleasant, NY 10514

  Listing Courtesy Of: Compass Greater NY, LLC, (914) 238-0676, Natalia Wixom
  I ri - 745 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  ac
  58 Dixie Ave, Hawthorne Boro, NJ 07506

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS VILLAGE SQUARE, 201-445-4300
  I ri - 31 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  77 Laudaten Way, Warwick, NY 10990

  Listing Courtesy Of: BHG Real Estate Green Team, 866-544-6637, Kristine Many
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Bruce Marziani
  Numri i licencës: 10401281801
  Bruce Marziani at Keller Williams Realty Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cgvqdrlr1bg1fjjuqreg.png
  Keller Williams Realty Group
  760 White Plains Rd Scarsdale, NY 10583
  Zyrë

  Bruce Marziani
  Licensed Real Estate Salesperson 10401281801
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.